Проекти

Проект "Електронні продажи"

Мета проекту - створення ефективного торгового інтернет-майданчика на ринку споживчої електроніки.

Концепція проекту - запропонувати українським споживачам широкий асортимент самих нових і популярних товарів на ринку сучасної цифрової техніки і електроніки, а також конкурентні ціни та зручні додаткові сервіси.

 

Проект "Дистрибуция"

Дотримуючись стратегічного плану розвитку нашої компанії, розширюючи роботу в напрямку дистрибуції технологічної продукції в Україні, ми почали співпрацю з провідним європейським виробником комплектуючих для аудіо і відео пристроїв - компанією G&BL.

Досвід роботи G&BL у виробництві цієї продукції, її висока якість та широкий асортимент - зарекомендували компанію як стабільного та надійного партнера, з яким ми почали співпрацювати в березні 2012 року.

Це партнерство стало вирішальним у формуванні дистрибуційного бізнесу MTDC.

 

Проект «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ»

Енергетична ефективність і енергоекономічність - два слова, які через подорожчання тарифів на електроенергію і тепло в Україні, стали особливо актуальними сьогодні.

Нами було прийнято рішення про розвиток нового проекту - "СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ - ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ".

Головною і вагомою рисою LED-ламп є їх висока енергоефективність: низьке споживання електроенергії при високому рівні освітленості, тривалий ресурс роботи, відсутність шкідливих речовин і газів та ін.. Наше завдання - запропонувати українським споживачам ефективний спосіб енергозбереження та сприяти в ухваленні рішення з придбання та заміні діючих світлових елементів на світлодіодні (LED) джерела освітлення.

Зворотній дзвінок

Введіть цей код: код перевіркиЗамовити